Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Čísovice a finále ČSP Hořovice

Čísovice a finále ČSP HořoviceTréninkové závody na pohodu nás vynesly na první místa!

Ve dnech 15. -20. 9. se konalo poslední kolo Českého skokového poháru, ve kterém se zúčastňuje Emma Španko se svými koňmi Elis a Electric Lady, Longines.
První kvalifikační kolo L** odjezdila na výbornou a skončila s Elis a Electric Lady na 2. a 3. místě. Druhé kolo kvalifikační kolo do 120cm skončila s Elis na 12. místě.
Do finále L**zvolila hřebce Longines, se kterým šla za 4. tr. body.

Celoroční seriálové poslední kolo Czech junior cupu se jelo v neděli soutěž stupně L** mladší junioři, tam jsi Emma vzala svojí klisnu Electric Lady se kterou šla základní kolo za 0tr.b. a rozeskakování za 4 tr. body a tím jsi dojela pro celkové 6. místo.

Když jsme viděli, že se závodí v nedalekých Čísovicích, udělali jsme si pohodový tréninkový výlet místo skákání doma, s méně zkušenými koňmi. Nikdo neočekával žádné zázraky, jen si chtěli závody užít v dobré společnosti. Nikdo nečekal, že se nám bude tak dařit, asi to bylo dobrou atmosférou.
První soutěž ZM- hned pentle za 3. místo - Adéla Včeláková s Pretty.
Výborný Roy majitelky Ornelly Koktové zabojoval v soutěži Z a s Vaškem obsadil dekorované 8. místo.
Soutěž stupně ZL vyhrála Adéla Včeláková s Askanym, a dekorované 9. místo obsadila Míša Gödeová s Quante.
Soutěž stupně L* OPĚT vyhrála Adéla Včeláková se svojí Struwwelliese a porazila svého trenéra- na 2. místě Vašek Studnička s Bonie! Další pentle putovala k Míše s Quante za 6. místo.
Poslední soutěž bylo S* - Vašek  vyhrál s Winnie the Pooh.

Někdy je méně více a pohoda v týmu dělá zázraky. Jsme rádi, že máme na Zájezdě dobrou partu, díky které nás závody baví!

čísovice.jpghoro emma.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů