Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > ČSP v Chuchle Aréna a Zduchovice pro poníky. To byli naše poslední dvě skokové zastávky.

ČSP v Chuchle Aréna a Zduchovice pro poníky. To byli naše poslední dvě skokové zastávky.ČSP v Chuchle Aréna a Zduchovice pro poníky. To byli naše poslední dvě skokové zastávky.

 

Do Chuchelske arény jela naše posádka ve složení Vaška, Táni a Adélky Včelákové.

 

První starty jsme měli již ve čtvrtek a to soutěží stupně ZL. Pro mě ( Táňu) a mé koňské parťáky Béďu a Balďu to byli naše  první závody.

Další dny startoval Vašek s Bonie v soutěži L**, S*, S** kde jejich výsledek byl nejhůře za 4tr. body a čisté jízdy. S Winniem se Vašek zúčastnil soutěží S*, ST*, kde opět potvrdili dobrou formu a jejich výsledek byla buď čistá jízda či jedna chyba.

 

Adélka si jela do finále Czech Junior cupu s Askanym a po dvou čistých kolech a finále. Měla v rozeskakování smůlu a její kůň se před prvním skokem polekal jiného koně a tím si zajela kruh a šance na bednu pro nás vyhasli. I to je zkušenost a k jezdectví nepředvídatelné situace patří. Její další svěřenec Struwwelliese chodila taktéž seriál junior cupu, ale jelikož měla v druhém kole chybku. Finále bylo jasné, že pojede Askany.

 

Zduchovice pro poníky tak se odehrává víkend ve Zduchovicích. Po čtvrtečních hobby cupu, kde si jela Jasmína Kristlová s Crazy vyzkoušet formu na ZZVJ, která se ukázala víc než skvělá dva čisté parkury a hezká jízda nám udělal radost. Poníci nám zářili celý víkend.

Karolína Studničková Jm’S Lex 

ZP 4. Místo

 ZLP 2. Místo v rámci Český skokový pohár 1.místo..

 LP** čistá jízda.

 

Adélka Včeláková Pretty LP** čistá jízda

 Z 4 tr. Body a SP**2. Místo.

 

Emilly Kullack Nantano

ZP 5. Místo

ZLP 6. Místo Jakucja,

ZLP 4. Misto Nantano,

SP** Jakucja čistá jízda.

A jako dohled a mamka všech dětí jsem si vyjela s Baldanzou  v soutěžích ZL, L*, kde Balďa šla za chybku nebo čistě.

Odměnou v těchto horkých dnech nám byl osvěžující lom v Hříměždicích a tak závodní pohoda byla o to příjemnější pro všechny.

 

Zítra odjíždíme směr Martinice a budu se snažit informovat Vás v průběhu závodů jak nám to jde.

 

Komentáře


 • 25. 6. 2021 22:47
  Robertefq
  ступица минск

  Доброго времени суток товарищи

  О компании
  Давайте знакомиться! Мы — команда профессионалов! Мы — glubina.by

  Наша команда!

  Наша компания вот уже более 10 лет работает как на белорусском, так и на российском рынке буровых услуг и это объективно серьезный показатель надежности и успеха.

  Бурение скважин на воду, обустройство скважин, установка водоподъемного оборудования — и это далеко не все направления нашей деятельности. Помимо бурения при необходимости мы поможем вам в ремонте или восстановлении старых скважин. Работаем в любое время года, а срок выполнения заказа может быть от одного рабочего дня, в зависимости от сложности производимых работ.

  На сегодняшний день нами успешно пробурено более 50 000 метров, введено в эксплуатацию больше 2000 скважин в РБ и РФ на воду и не только.

  За 10 лет мы сформировали штат из квалифицированных, опытных сотрудников и большой автопарк из буровой и вспомогательной техники: буровые установки на базе ЗиЛ 131, малогабаритные буровые установки (МГБУ), манипуляторы, экскаваторы, водовозы, самосвал, компрессор и т.д.

  Мы идем в ногу со временем, а это значит, что все работы выполняются в соответствии с требованиями нормативной документации с применением современных материалов и оборудования. И паспорт, и вся необходимая документация будет выдана вам на руки. Именно для вас мы подберем оптимальное решение, учитывая все нюансы климатической зоны и почвы с учетом разумной экономии. Мы бурим скважины любой глубины и конструкций, и работы проводим как для физических, так и для и юридических лиц. Качество и долговечность — вот наш принцип работы, именно поэтому гарантия на нашу работу составляет 10 лет.

  Используемая техника


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů