Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Emma Sophia Španko a její medailonek

Emma Sophia Španko a její medailonekVážení čtenáři, kamarádi a příznivci našich stránek. JC Zájezd si pro Vás připravilo každý týden medailonek jezdce z naší stáje. Můžete tak nahlédnout  do zákulisí a dozvědět se něco ze života našich jezdců. Jako první jsme položili pár otázek parkurové jezdkyni Emmě Španko.

Emma Sophia Španko

Emmu a její rodinu jsme poznali před 5 lety. Přišli do našeho areálu za poznáním jezdeckého sportu a nikdo v té době netušil, že právě tato disciplína Emmu tak uchvátí. Společně jsme pro ní a její sestru našli vhodné koně a naše společná cesta začala nabírat na obrátkách.

 1.Jaké jsou Vaše cíle pro sezónu 2020?

Moje cíle pro sezónu 2020 je umístit se v první trojce na Mistrovství České republiky, zúčastnit se co nejvíce kol Českého Skokového Poháru a samozřejmě i tam se pokusit o co nejlepší výsledek. Také bych se chtěla zúčastnit malé túry na Prague Playoffs.

 

2 Jaký je tvůj jezdecký vzor?

Mými největší mi vzory jsou Edwina Tops-Alexander, Ben Maher a Jessica Springsteen.

 

 3.Jaký byl tvůj dosavadní největší jezdecký úspěch?

 Moje dosavadní největší úspěchy jsou: Třetí místo na Mistrovství České republiky v jednotlivcích a první místo na Mistrovství České republiky ve družstvech dva roky po sobě.

 

4.Na jakou úroveň ve skokovém sportu by jsi se chtěla dostat?(sportovní sen)

Můj nejvyšší sportovní cíl je se dostat na Olympiádu a pokusit se tam o co nejlepší výsledek. Také bych byla ráda součástí túry Longiness Global Champions a Longiness Global Champions League.

 

 5.Jaký z tvých koní ti nejvíce přirostl k srdci?

 To nejde úplně říci, který kůň mi přirostl nejvíce k srdci, miluju je všechny. Také je to těžké říci jelikož každého koně mám jinak dlouho. Když bych si musela vybrat, tak asi Elis. Mám s ní momentálně nejbližší vztah.

 

 1ECB2748-35E8-4E49-A601-F7B8C5315BAB.jpeg47CB153D-E4A9-410B-B77E-8BE7105315A1.jpeg

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů