Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > II.Channel Star ve Zduchovicích

II.Channel Star ve ZduchovicíchII. Channel Star ve Zduchovicích.


Ani druhé kolo Channel Staru ve Zduchovicích si naši jezdci nenechali ujít. Na zduchovickém kolbišti jsme už jako doma, a proto jsme dorazili již ve čtvrtek a těšili se na páteční začátek závodů, kde hned v úvodu zabodoval Vašek Studnička s koněm Winnie the Pho, když obsadili v soutěži stupně „ZL“ 3. místo. Jeho další svěřenec Itanus stále sbírá na kolbištích zkušenosti a jeho parkury byly buď bezchybné nebo s nějakým shozením.
Naše svěřenkyně N. Hlusičková a E. Španko si vedly dobře. Emma obsadila s poníkem ve stylové soutěži stupně ZP 5. místo a o ostatní její parkury s poníkem byly bezchybné, jen poněkud rychlé s ohledem na limitovaný čas soutěží. 
E. Španko se zúčastnila s Donely Children tour, kde hned dvakrát zabodovala. V sobotu vyjela 2. místo v soutěži stupně ZL Children tour /otevřené soutěži a v neděli 3. místo v Children tour a 4. místo v otevřené soutěži.
N. Hlusičková s Fiolkou předvedly velmi hezké parkury v soutěži stupně Z a ZL.
M. Jurtela dorazil jen na sobotní parkury stupně Z a ZL, kde sedlal své dva koně Corleu a Huasa S Huasem v soutěži stupně Z vybojoval krásné 4. místo.
Vašek Studnička si přivezl v sobotu svoji stájovou jedničku Elis. Startovali spolu v soutěži stupně S*, kde nenašli přemožitele a vyhráli. V neděli se jela hlavní soutěž stupně ST*, kde spolu předvedli nejrychlejší jízdu, avšak s jednou smolnou chybou a ta je posunula na 6. místo.

IMG_7486.JPG34334499_10209927577905482_7322367989217492992_n (2).jpg