Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Máme mistryni Oblastního mistrovství!

Máme mistryni Oblastního mistrovství!3 medaile z Oblastního mistrovství Prahy putují do Zájezda a o krok blíže k MČR máme i po Zduchovicích.

Náš výjezd tentokrát směřoval na OM Praha do Hradišťka u Sadské, kde probíhalo třídenní mistrovství oblasti Praha. V pátek byly na programu pony soutěže. Nejmladší, teprve osmiletá Karolína Studničková a Sargo byla první výherkyní poháru a medaile za 2. místo v kategorii 8–10 let. S Lexíkempak v otevřené soutěži ZLP přibylo krásné 6. místo.
Její starší stájová kolegyně Adéla Včeláková si však ve své kategorii 14-16 let dojela se svoji Pretty pro mistrovsky titul a druhý pohár a medaili.
Že to ÁděHradištku sedlo, potvrdila druhým mistrovským titulem v kategorii dětí na velkých koních v sedle Askanyho.
Další úspěšnou účastnicí byla i Varvara Kozačuk s Davínou, kterou bohužel od předních pozic vždy připravila smolná jedna chybička.

Ještě jedna medaile putovala do našeho kamionu díky skvělé Míše Gödeové v sedle Quante- v sobotu po prvním kole vedla, a v neděli po dramatickém rozeskakování vybojovala třetí místo v kategorii žen.
Dalším želízkem byl pro naši stáj Václav Studnička, který měl v mistrovské soutěži seniorů stupně S*, S**Winnie the Pooh, kterého jedna chybka v sobotu odsunula na jinak výborné 6. Místo, v neděli se jim dařilo bez chyby. Jeho druhá klisna Bonie zde absolvovala svůj prní parkur výšky S, který absolvovala výborně, a v neděli se za odměnu proskočila na úrovni L.
A že vodíme celá rodina, potvrdila i jeho manželka Taťána Studničková s Béďou, která se zúčastnila v sobotu soutěže stupně L* za 4.tr.b. a v neděli šli parkur stupně Zl s chybičkou na posledním skoku.
Pro Jezdecké centrum Zájezd to byli skvělé závody plné pohody, radosti a nadšení nás všech. Děkujeme všem, co přišli fandit a podpořili nás a pomáhají nám být v našich výkonech co nejlepší.

Na první dvoudenní závody v sezóně vyrazil bez podpory trenéra Vaška pouze s mamkou Tycho Rejnek a skvělá DelGrace. I přes nepřízeň počasí se jim podařilo splnit díky dobře odjetému parkuru S**  s jednou chybou další část kvalifikace na MČR.

Velká gratulace patří našim svěřencům, a všichni se již těšíme na další výjezd.

E8ED37E6-DEF5-4C41-BAA8-38BD45666E26.jpeg5177244F-39C9-4049-BB98-4DA94ED01403.jpegDEE22CA5-9F85-4A76-8CEF-C7CB1108950D.jpeg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů