Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Po pauze se opět vracíme na místo činu – na naše webové stránky

Po pauze se opět vracíme na místo činu – na naše webové stránkyPo delší pauze se Vám opět hlásíme z aktualit našich stránek. Pro pracovní vytížení se jim nestíháme plně věnovat, ale jelikož víme, že nás věrně sledujete, tak jsme si pro Vás připravili malý souhrn toho, co se u nás děje, a to nejen ve stáji, ale i na závodní scéně.

Jednou z velkých aktualit je stavba nové kruhovky, která dělá radost nejen nám, ale i našim zákazníkům. Doufáme, že ji oceníte a těšíme se na Vaše ohlasy a případné zlepšováky.

Dále jsme díky novým svěřencům posílili náš parkurový závodní tým. Adéla Chrdlova nás s koňmi Zidan a Karuso úspěšně reprezentuje v soutěžích stupně „L“ a „S“. Adéla Dohnalová s Pretty a Askany za naši stáj startuje nejen v pony kategorii, ale i v soutěžích pro velké koně.

Rozšířil se i drezurní tým JC Zájezd, a to díky Victorii Hofbauerové s koňmi Debussy a Walda, která nás reprezentuje v juniorské kategorii.

A jak se nám letošní sezóna povedla a jaké jsme měli úspěchy? To se dozvíte v dalším krátkém hlášení, které si pro Vás připravujeme.

DB5ADAB5-0EAD-4615-ACED-4CB44DD0CDEE.jpegD11B0249-CDCB-4E18-A263-EC986B34794B.jpeg