Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Velká cena Martinic

Velká cena MartinicJako další výjezd si sportovci z naší stáje vybrali martinické kolbiště, kde se konalo další kolo seriálu Českého skokového poháru.

Adéla Chrdlová začala závodit už od čtvrtka, kdy v zahřívací soutěži stupně L* obsadila s čistým kontem přední příčky ze 60ti koní- se Zidanem 8. místo a s Dibadu 13. místo. Jako další soutěž šla Adélka S*/S**, 125/130 dvoufázové skákání, kde s Dibadu jela čistě. Ve stejném duchu pokračovala i druhý den, kde s Dibadu jela S* opět čistě a se Zidanem za 4 tr. body. Závěrečný den Adélka se Zidanem startovala v S**, kde byla na „Zíďovi“ již znát trošku únava, ale její stájová jednička Dibadu potvrdil perfektní formu a čistou jízdou i v rozeskakování skončili na 18. místě ze 74. koní. Tím si také „vyjezdila“ vstupenku do větších parkurů.

Nebyla však jediná od nás ze stáje, kdo si udělal výjezd do Martinic, a tak jste na kolbišti mohli vidět Evelínu Weagovou s jejími koňmi ABC Caty v soutěžích stupně S*, S** a její kluky v soutěžích stupně L*, L**Conrad, Lougherne Cool Running.

chrdla 2.jpgchrdla 5.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů