Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Víkend plný překvapení a krásných výsledků

Víkend plný překvapení a krásných výsledkůTolik druhých míst jsme ještě neměli! A k tomu ještěnějaká první…

Již ve 4:00 nás budil bzukot budíku, a náš plný kamion vyrážel kvůli ranním soutěžím poníků do Zduchovic. Úvodní soutěž ZLP na styl jsme tak tak stíhali, ale nakonec KájaStudničková dokázala, že stres není na místě, a vybojovala 3. místo ze Sargem a 5. místo s Jm’s Lex, a udělala nám velkou radost. Za odměnu po dobrém výkonu si Kája se Sargemvyzkoušela vyšší soutěž LP*, která se jí moc povedla za 0 tr. b. Druhý den šla Kája ZLP jen s Lexíkem za 0 tr. bodů a umístila se na 5. místě. Se Sargem šla LP* na čas, také bez chyby.
V soutěži SP** startoval Ronald Tycho Rejnek bohužel s vyhnutím na oxeru a následné opravě s čistým kontem.
Adélka Včeláková se rozehřála s Pretty v soutěži SP** a umístila se na 4. místě, následnou soutěž STP** dokonce vyhrála. Druhý den šla Adélka jen STP** a zajistila si výborné 2. místo.
Dalším radostným překvapením pro nás byla dvojce Nela Hlusičková s Chellanem, která se s Chellanem oba dny umístila na druhém místě. Jednou v soutěži ZM na limitovaný čas a den nato v Z. Samozřejmě, že jeli bez chyb.
Míša Gödeová s Quante je naší matadorkou v soutěžích stupně L*, předvedla moc pěkné výkony, první den jí čisté konto zajistilo dekorovanou 11. příčku ze 52 startujících, a druhý den bohužel jedna chybička úspěch překazila.
Áďa Chrdlová vyrazila pouze na nedělní soutěže. Se Zidane v L** předvedla čistou jízdu a s Dibadu za 4 tr. body. V další soutěži S** Dibadu skákal perfektně s čistým kontem, a na Zidanovi již byla znát malinko únava.

Další stájová ekipa nás reprezentovala v Chuchli na ČSP a to Emma Sophia Španko, která se zúčastnila Czech junior cupu s Elis, Electric Lady a Longines. S Elis obsadila první den v sobotu 2. místo v Czech junior cupu a ve finále zabojovaly a skončily na místě 4.

 

A další výprava bude následující víkend na ČSP v Olomouci. Držte nám palce, ať je pro nás co nejúspěšnější!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů