Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Z voltiže na parkur – i to je Zájezd – Kristina Claudia Rejnková

Z voltiže na parkur – i to je Zájezd – Kristina Claudia Rejnková„To jsou naši voltižáci“ se ještě nedávno rozléhalo Zájezdem, a do naší plachtové haly vyrážela pravidelně v elasťákách trénovat stojky na cválajícím koni. Díky tomu, že má spíše míry modelky než gymnastky, přesedlala vloni definitivně do sedla rodinných parkuráků.

Po rozlétaném týdnu, kdy jsme měli několik výjezdů se svěřenci, zůstaneme v našem dalším medailonku s hlavou v oblacích, protože naše další svěřenkyně je Kristinka Rejnková, pro kterou do nedávna byla její hlavní disciplínou voltiž. A to, že se Kristinka umí na koni pořádně proletět, nám ukázala se svým koněm mnohokrát. Nyní tato jezdkyně přesedlala na parkur a prozradila nám, co plánuje do budoucna.

Jaké jsou vaše cíle pro sezónu 2020?
Asi spíše pracovat sama na sobě a získávat zkušenosti na skokových závodech.

Jaký je váš jezdecký vzor?
Můj vzor je rozhodně moje trenérka z Trojanovic Lucka Strnadlová.

Jaký byl váš dosavadní největší jezdecký úspěch?
Největší úspěch bylo moje 1. a 2. místo na MČR ve voltiži a 4. místo na mezinárodních závodech v Budapešti.

Na jakou úroveň ve skokovém sportu by ses chtěl/chtěla dostat (sportovní sen)?
Můj sportovní sen je asi dostat na MČR skoky v jednotlivcích.

Jaký z Vašich koní Vám nejvíce přirostl k srdci?
Asi náš pony Dománek (Domani D´Oro), kterého máme již deset let, protože to je můj první kůň a díky němu vlastně jezdím, od začátku to se mnou vydržel. Jel se mnou na několikeré mistrovství, jedny mezinárodní závody, oboje ZZVJ, drezuru i parkurové pony soutěže. Je to náš rodinný kůň a nikdy ho neprodáme.

Proč jste si vybrali právě náš areál?
Na Zájezd jsme se přistěhovali před třemi lety, umožnili nám zde trénovat voltiž, za což jsme byli s rodiči moc vděční, ne ve všech areálech to je možné. Když jsem cvičky pověsila na hřebík, mám tu možnost trénovat přímo s Vaškem, je nás tu víc kdo spolu pojedeme na závody.

image0.jpegimage2.jpegimage1.jpeg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů