Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Závodní maraton začíná

Závodní maraton začínáPo dlouhé pauze jsme opět vyjeli v hojném počtu soutěžit, a to do Jezdeckého centra Zduchovice. Koronapauzu jsme strávili pilnou přípravou, a tak jsme se všichni velice těšili.

Byl to pro nás maraton, po brzkém vstávání jsme začínali první soutěží pony ZP, kde odstartovala svou jezdeckou kariéru naše Kája v sedle JM´s Lex a Sarga. Předvedla pěkné parkury a tak jsme mohli pokračovat do soutěže ZLP, kde Kája obsadila 4. místo. Její stájový kolega Ronald Tycho Rejnek se svojí poničkou Del Grace v soutěži ZP obsadil 5. místo a pěkný výkon předvedl i v soutěži ZLP. V pony soutěžích jsme měli i zkušenou matadorku Adélku Včelákovou s Pretty, ta předvedla dva čisté „zahřívací“ parkury obtížnosti ZP a ZLP.

Poníkovské dopoledne jsme uzavřeli s dobrým pocitem, a plynule se přehouply odpolední soutěže velkých koní. V soutěži ZM startovala Kristinka Rejnková s Čilikou, její výkon byl bez chyb, a byla z toho mašlička. Stejný výkon se jí povedl i v soutěži Z.

Závodní neděle byla ve stejném duchu, a jelikož nás na neděli bylo opravdu hodně, tak jen ve zkratce:

V soutěži Z startovala Míša Gödeová  s Quante – čistě, Adélka Včeláková Askany – čistě,
Alex Lockard a Centalia obsadily 3 místo.

Soutěž stupně ZL nám přála nejvíce: vyhrála Emma Španko se svou novou akvizicí Electric Lady a s Longines šla též bez chyby. Alex Lockard obsadila 4. místo, Míša Gödeová s Quante 0 tr. b., Adélka Včeláková 0 tr. b.

Soutěž stupně L** Emma Španko s Elis 6. Místo, Electric Lady 0tr. b., Longines 4tr. b.

Soutěž stupně S* Václav Studnička Winnie the Pooh 0 tr. b., Emma Španko Elis 4tr. b.

Soutěž stupně 130/135 Václav Studnička s Winnie the Pooh 4tr. b.

 

Co říci na závěr? Zduchovice, máme Vás rádi, a těšíme se na další výjezd, který bude opět k Vám.

Ponici (30).jpgZduchovice (1225).jpgPonici (64).jpgPonici (177).jpgVelci (117).jpgZduchovice (204).jpgZduchovice (299).jpgZduchovice (313).jpgZduchovice (720).jpgZduchovice (875).jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů