Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Závodní maraton začíná

Závodní maraton začínáPo dlouhé pauze jsme opět vyjeli v hojném počtu soutěžit, a to do Jezdeckého centra Zduchovice. Koronapauzu jsme strávili pilnou přípravou, a tak jsme se všichni velice těšili.

Byl to pro nás maraton, po brzkém vstávání jsme začínali první soutěží pony ZP, kde odstartovala svou jezdeckou kariéru naše Kája v sedle JM´s Lex a Sarga. Předvedla pěkné parkury a tak jsme mohli pokračovat do soutěže ZLP, kde Kája obsadila 4. místo. Její stájový kolega Ronald Tycho Rejnek se svojí poničkou Del Grace v soutěži ZP obsadil 5. místo a pěkný výkon předvedl i v soutěži ZLP. V pony soutěžích jsme měli i zkušenou matadorku Adélku Včelákovou s Pretty, ta předvedla dva čisté „zahřívací“ parkury obtížnosti ZP a ZLP.

Poníkovské dopoledne jsme uzavřeli s dobrým pocitem, a plynule se přehouply odpolední soutěže velkých koní. V soutěži ZM startovala Kristinka Rejnková s Čilikou, její výkon byl bez chyb, a byla z toho mašlička. Stejný výkon se jí povedl i v soutěži Z.

Závodní neděle byla ve stejném duchu, a jelikož nás na neděli bylo opravdu hodně, tak jen ve zkratce:

V soutěži Z startovala Míša Gödeová  s Quante – čistě, Adélka Včeláková Askany – čistě,
Alex Lockard a Centalia obsadily 3 místo.

Soutěž stupně ZL nám přála nejvíce: vyhrála Emma Španko se svou novou akvizicí Electric Lady a s Longines šla též bez chyby. Alex Lockard obsadila 4. místo, Míša Gödeová s Quante 0 tr. b., Adélka Včeláková 0 tr. b.

Soutěž stupně L** Emma Španko s Elis 6. Místo, Electric Lady 0tr. b., Longines 4tr. b.

Soutěž stupně S* Václav Studnička Winnie the Pooh 0 tr. b., Emma Španko Elis 4tr. b.

Soutěž stupně 130/135 Václav Studnička s Winnie the Pooh 4tr. b.

 

Co říci na závěr? Zduchovice, máme Vás rádi, a těšíme se na další výjezd, který bude opět k Vám.

Ponici (30).jpgZduchovice (1225).jpgPonici (64).jpgPonici (177).jpgVelci (117).jpgZduchovice (204).jpgZduchovice (299).jpgZduchovice (313).jpgZduchovice (720).jpgZduchovice (875).jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů