Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Mercedes - Benz Spring Cup 2016

Mercedes - Benz Spring Cup 2016Ve čtvrtek po brzkém vstávání jsme vyrazili na závody do Martinic na tradiční Mercedes - Benz Spring cup. Tentokrát s námi jeli i naši svěřenci Bára Potůčková s Beat That, která poprvé startovala se svojí klisnou na závodech a to v soutěži ZM na limitovaný čas. Parkur s Beat That překonali za 0 tr. bodů, ale jelikož byli rychlejší než byl stanovený čas bylo z toho krásné 14.místo. Této soutěži se zúčastnil Václa Studnička s mladým pětiletým Stakkusem i oni překonali parkur s čistým kontem a skončili na 9. místě. 

Dále následovala soutěž stupně Z na limitovaný čas, kde startovala Míchaela Godeová s Quante za 0 tr. bodů  a Václav Studnička  a Stakkus za 4 tr. body.

V soutěži pro 5i a 6i leté koně s hedikepem - 110/115 cm se Václav Studnička zúčastnil s Fernandem 6, kde měli 0tr.bodů 10 místo.

ZL na limitovaný čas jsme mohli vidět dvojici  Taťána Studničková a Donely jejich parkur byl za 0 tr. 9. místo . Miša Godeová s Quante měli téměř totožný čas ze stanoveným časem a však udělali chybu na poslední překážce a Václav Studnička s Fernandem 6, měli bohužel 1tr. bod za čas.

V L** startovala pouze Taťana Studničková s Donely 8 tr. bodů.

A jak jsme si vedli v Martinicích a na jiných kolbištích tento víkendu? Sledujte náš web a držte nám palce:-)

IMG_3185.JPGIMG_3187.JPGIMG_3168.JPG