Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Hořovická tour, a hobby Kováry to vše jsme zvládli v početné účasti

Hořovická tour, a hobby Kováry to vše jsme zvládli v početné účastiVe dnech 6.-7.5. jsme se rozjeli na hobby závody do  Kovár a na oficiální závody  Hořovickou tour.

V sobotní Hořovické tour se dařilo Michaele Křivkové s Apellou v  postupce do 100 cm vybojovala tato dvojce  2. místo a v Z se umístili  na 10 místě. V soutěží stupně  Z dále startoval Jan Studnička s Espressem 0 tr. bodů a Václav Studnička s Itanusem 0 tr. bodů.V další soutěži stupně ZL startoval Jan Studnička s  Espressem 0 tr.bodů, Karolína Hájková s Ashley 0 tr. bodů, Michaela Godeová s Quante , Václav Studnička se Stakussem a Fernandem.

Sobotní Hořovickou tour uzavírala soutěž L* , kde se nejvíce dařilo Godeove Michaele s Quante , která vybojovala krásné 10. místo z 82 startujících i Karolíně Hájkové se dařilo a s Ashley  dokončila parkur s  0tr. b.

Hobby závodů v Kovárech  se zúčastnilo mnoho našich svěřenců . Ranní drezura Z1 začala hned pro Terezu Tothovou vítězstvím s koněm Hvězdička.

Ve skokových soutěžích se dařilo v křížkovém parkuru  Kristýně Štávové s Corlandem, Donovalové Martině se Sindy, Vápenkové Elišce s Pashaas, Donovalové Lucii  se Sindy. Další soutěží byl parkur s obtížností do  60 cm na limitovaný čas, kde vyhrála Kristýnka Šťávová s Corlandem na 2. místě se umístila Zub Anstázie s Meidoorns Hajfa a 3.místo Donovalová Martina se Sindy dále v této soutěži předvedli krásnou čistou jízdu Varvara Kozachuk s Davínou a Vápenková Eliška s Paashas. V souteží  dvoufázové skákání 70/80cm jsme měli dvě naše svěřenkyně a to Varvaru Kozachuk a Zub Anastázie.

Závodní víkend jsme ukončili nedělní Hořovickou tour, které se zúčastnil Václav Studnička s koněm Lupéz soutěže ZL, který zajeli s 0 tr. body a vybojovali tak 7. místo. Soutěže stupně L** se zúčastnila  Michaela Křivková s OK Bugsys, která dokončila parkur se 4 tr. body a v soutěži stupně S** zajela  též se 4 tr. body. Nejtěžší nedělní soutěže ST* se zúčastnil Václav Studnička se svojí stájovou jedničkou Elis tato dvojce si však připsala v základním kole jednu smolnou chybičku.

Závodní víkend byl pro nás pro všechny velmi vydařený a jelikož je sezóna v plném proudu, vás informovat, kam se zase rozjedeme a kde nás budete moci vidět.

 

18301024_1376471209079308_6961169287205433695_n.jpg IMG_0639[1].JPG 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů